zs tel +48 (59) 83 32 741

     zs mail czarneszkola@interia.pl

Nasza szkoła

Nasz Facebook

Dąbrowa - Jaworska Barbara - Dyrektor

Hejzner Natalia – Wicedyrektor, nauczyciel wspomagający

Piekuś Justyna - Wicedyrektor, matematyka

Banaszak Dorota - historia, WOS

Bakiewicz Cezary - nauczyciel wychowania fizycznego

Bąk Barbara – j. niemiecki

Bednarska Aneta - matematyka

Birosz Krystyna - matematyka

Brodecki Julian – j. angielski

Chabros Joanna – plastyka, zajęcia artystyczne

Choma Dorota – j. polski

Dawlewicz Renata – pedagog, muzyka

Drozd Danuta – n-el wspomagający

Fierek Agnieszka - logopeda

Gontarz-Zakrzewska Ewa – geografia, j. niemiecki

Grabowska Lilla - informatyka

Gromek Lucyna – n-el wspomagający

Herchel Barbara - logopeda

Jakubowska Katarzyna – j. angielski

Jankowska Aleksandra – nauczanie wczesnoszkolne

Jasińska-Janicka Beata – przyroda, biologia

Cannazzaro Iwona – j. polski

Karmańska Anna - nauczanie wczesnoszkolne

Kępa Anna- n-el wspomagający

Kolasińska Jolanta - nauczanie wczesnoszkolne

Książak Małgorzata - religia

Kurzynoga Marzena - nauczanie wczesnoszkolne

Kuśmierczuk Sławomir – historia, WOS

Kwaca Barbara s. - religia

Lewandowska Joanna - nauczanie wczesnoszkolne

Lipska Ewa - biologia, EDB

Lonczak Anna - historia

Lucińska Katarzyna – n-el świetlicy

Malinowska Ewa - pedagog

Małolepsza Elżbieta - n-el wspomagający

Mikłosz Tomasz – n-el świetlicy

Miksa Anna - nauczanie wczesnoszkolne

Milczarek Aleksandra – j.angielski

Miła Małgorzata – j.polski

Miłoś Dorota - w-f

Moszner-Kuzan Beata – j. angielski

Murglin Aneta - n-el wspomagającyc

Schmidt Kamila - nauczanie wczesnoszkolne

Niwińska Jolanta - technika

Niwiński Łukasz – fizyka, informatyka

Nowakowska Anna - w-f

Ojdana Urszula - nauczanie wczesnoszkolne

Orylska Ewelina – n-el świetlicy

Patrzykowska-Górniak Anna - nauczanie wczesnoszkolne

Pawelska-Feculak Joanna – j.polski, WDŻ

Perżyło-Ćwiok Bogusława - matematyka

Pietrzak Magdalena – n-el świetlicy

Pindral Bożena – matematyka, informatyka

Podolak-Urbanowicz Agnieszka – j. polski

Puzyrewska Magdalena - chemia

Pisula Katarzyna - język angielski

Remus Jolanta - religia

Rychlicka Mariola – j.angielski

Skwiercz Magdalena - nauczanie wczesnoszkolne

Stencel Maria - w-f

Surowiec Elżbieta - biblioteka

Surowiec Mariusz - w-f

Szadziewicz Magdalena – j.niemiecki, doradca zawodowy

Szczepanik Wioletta – w-f, EDB

Tkaczyk Monika - psycholog

Wachowska Katarzyna - nauczanie wczesnoszkolne

Wąsowicz Małgorzata - n-el wspomagający, j.angielski

Węglowski Zbigniew - w-f

Winnicki Janusz - w-f

Witko Bożena – przyroda, informatyka

Zabrocka Sylwia – j.niemiecki

Zabrocki Piotr – j.polski

Zbróg Lucyna - nauczanie wczesnoszkolne

Pełna lista nauczycieli do pobrania: TUTAJ

Kalendarz wydarzeń

Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Gościmy

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 34

Tydzień 130

Miesiąc 454

Razem 11008

Odliczamy

Time passed:
6
0
0
Dni
1
1
Godzin
5
4
Minut
4
7
Sekund