zs tel +48 (59) 83 32 741

     zs mail czarneszkola@interia.pl

Nasza szkoła

Nasz Facebook

Nauka zdalna

Książka dla Ciebie

Wieczne opóźnienie. Zarządzanie projektami IT
  • Autor: Marcin Dąbrowski
  • Zniżka: 50%
  • Cena: 59.00 29.50 zł
  • Status: Dostępna

Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2021/2022

1. Banaszak Dorota Piątek 8:55-9:40
2. Bąk Barbara Poniedziałek 10:50-11:35
3. Bednarska Aneta Wtorek 10:50-11:35
4. Birosz Krystyna Wtorek 9:50-10:35
5. Brodecki Julian Poniedziałek 9:50-10:35
6. Cannazzaro Iwona Poniedziałek 8:55-9:40
7. Chabros Joanna Wtorek 9:50-10:35
8. Choma Dorota Wtorek 10:50-11:35
9. Czerniawska Filipiec Lucyna Piątek 9:50-10:35
10. Dawlewicz Renata Środa 9:50-10:35
11. Fierek Agnieszka Poniedziałek 10:50-11:35
12. Gontarz – Zakrzewska Ewa Czwartek 9:50-10:35
13. Gromek Lucyna Środa 9:50-10:25
14. Hejzner Natalia Czwartek 8:55-9:40
15. Herchel Barbara Poniedziałek 8:00-8:45
16. Jakubowska Katarzyna Piątek 8:55-9:40
17. Jasińska- Janicka Beata Czwartek 11:50-12:35
18. Karmańska Anna Czwartek 11:50-12:35
19. Kępa Anna Wtorek 8:55-9:40
20. Kolasińska Jolanta Wtorek 8:55-9:40
21. s. Książak Małgorzata Środa 10:50-11:35
22. Kurzynoga Marzena Wtorek 10:50-11:35
23. Kuśmierczuk Sławomir Poniedziałek 9:50-10:35
24. Ks.Kowal Sebastian Poniedziałek 10:50-11:35
25. Lipska Ewa Poniedziałek 10:50-11:35
26. Lucińska Katarzyna Piątek 8:55-9:40
27. Mikłosz Tomasz Czwartek 8:55-9:40
28. Miksa Anna Czwartek 10:35-11:25
29. Miła Małgorzata Czwartek 9:50-10:35
30. Miłoś Dorota Wtorek 9:50-10:35
31. Moszner – Kuzan Beata Poniedziałek 8:55-9:40
32. Murglin Aneta Wtorek 8:00-8:45
33. Niwińska Jolanta Piątek 9:50-10:35
34. Niwiński Łukasz Poniedziałek 10:50-11:35
35. Nowakowska Anna Czwartek 10:50-11:35
36. Nowakowski Roman Czwartek 8:00-8:45
37. Orylska Ewelina Czwartek 12:50-13:35
38. Patrzykowska - Górniak Anna Piątek 8:55-9:40
39. Pawelska – Feculak Joanna Poniedziałek 8:55-9:40
40. Perżyło – Ćwiok Bogusława Środa 10:50-11:35
41. Piekuś Justyna Piątek 8:55-9:40
42. Pietrzak Magdalena Wtorek 12:50-13:35
43. Pindral Bożena Środa 11:50-12:35
44. Pisula Katarzyna Poniedziałek 10:50-11:35
45. Podolak-Urbanowicz Agnieszka Czwartek 9:50-10:35
46. Remus Jolanta Poniedziałek 14:35-15:25
47. Rychlicka Mariola Wtorek 9:50-10:35
48. Rynkiewicz Anna Środa 12:40-13:40
49. Schmidt Kamila Środa 14:35-15:20
50. Skwiercz Magdalena Wtorek 13:50-14:35
51. Stencel Maria Poniedziałek 9:50-10:35
52. Surowiec Mariusz Poniedziałek 11:50-12:35
53. SzadziewiczMagdalena Wtorek 8:55-9:40
54. Szczepanik Wioletta Czwartek 10:50-11:35
55. Wachowska Katarzyna Piątek 9:50-10:35
56. Wąsowicz Małgorzata Środa 10:50-11:35
57. Węglowski Zbigniew Piątek 10:50-11:35
58. Winnicki Janusz Wtorek 10:50-11:35
59. Witko Bożena Czwartek 11:50-12:35
60. Zabrocka Sylwia Piątek 8:45-9:40
61. Zbróg Lucyna Piątek 10:50-11:35
62. Zdyb Agnieszka Piątek 11:50-12:35
63. Wasielewska Anna Piątek 9:50-10:35
64. Rapa Maria Wtorek 13:45-14:45 

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2022
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Gościmy

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 9

Tydzień 18

Miesiąc 259

Razem 23834

Odliczamy

Time passed:
2
5
Dni
1
1
Godzin
1
7
Minut
3
4
Sekund