zs tel +48 (59) 83 32 741

     zs mail czarneszkola@interia.pl

Nasza szkoła

Nasz Facebook

Nauka zdalna

Książka dla Ciebie

Trening wygrywania. Jak wygrywać w życiu, w biznesie i w sporcie? Skup się, działaj i wygrywaj!
  • Autor: Paulina Mechło, Katarzyna Selwant
  • Zniżka: 50%
  • Cena: 39.90 19.95 zł
  • Status: Dostępna

Sonda szkolna

Dąbrowa - Jaworska Barbara - Dyrektor

Hejzner Natalia – Wicedyrektor

Piekuś Justyna - Wicedyrektor

Bakiewicz Cezary - nauczyciel wychowania fizycznego
Banaszak Dorota - historia, WOS
Bąk Barbara – j. niemiecki
Bednarska Aneta - matematyka
Birosz Krystyna - matematyka
Brodecki Julian – j. angielski
Cannazzaro Iwona – j. polski
Chabros Joanna – plastyka, zajęcia artystyczne
Choma Dorota – j. polski
Czerniawska - Filipiec Lucyna - psycholog
Dawlewicz Renata – pedagog, muzyka
Fierek Agnieszka - logopeda
Gontarz-Zakrzewska Ewa – geografia, j. niemiecki
Gromek Lucyna – n-el wspomagający
Herchel Barbara - logopeda
Jakubowska Katarzyna – j. angielski
Jankowska Aleksandra – nauczanie wczesnoszkolne
Jasińska-Janicka Beata – przyroda, biologia
Karmańska Anna - nauczanie wczesnoszkolne
Kępa Anna - pedagog, logopeda
Kolasińska Jolanta - nauczanie wczesnoszkolne
ks. Kowal Sebastian - religia
Książak Małgorzata - religia
Kurzynoga Marzena - nauczanie wczesnoszkolne
Kuśmierczuk Sławomir – historia, WOS
Lewandowska Joanna - nauczanie wczesnoszkolne
Lipska Ewa - biologia, EDB
Lucińska Katarzyna – n-el świetlicy
Mikłosz Tomasz – n-el świetlicy, muzyka, plastyka
Miksa Anna - nauczanie wczesnoszkolne
Milczarek Aleksandra – j.angielski
Miła Małgorzata – j.polski
Miłoś Dorota - w-f
Moszner-Kuzan Beata – j. angielski
Murglin Aneta - nauczyciel wspomagający
Niwińska Jolanta - technika
Niwiński Łukasz – fizyka, informatyka
Nowakowska Anna - w-f
Ojdana Urszula - nauczanie wczesnoszkolne
Orylska Ewelina – nauczanie wczesnoszkolne
Patrzykowska-Górniak Anna - nauczanie wczesnoszkolne
Pawelska-Feculak Joanna – j.polski, WDŻ
Perżyło-Ćwiok Bogusława - matematyka
Pietrzak Magdalena – n-el świetlicy
Pindral Bożena – matematyka, informatyka
Pisula Katarzyna - język angielski
Podolak-Urbanowicz Agnieszka – j. polski
Remus Jolanta - religia
Rychlicka Mariola – j.angielski
Schmidt Kamila - nauczanie wczesnoszkolne
Skwiercz Magdalena - nauczanie wczesnoszkolne
Stencel Maria - w-f
Surowiec Elżbieta - biblioteka
Surowiec Mariusz - w-f
Szadziewicz Magdalena – j.niemiecki, doradca zawodowy
Szczepanik Wioletta – w-f, EDB
Wachowska Katarzyna - nauczanie wczesnoszkolne
Wąsowicz Małgorzata - n-el wspomagający, j.angielski
Węglowski Zbigniew - w-f
Winnicki Janusz - w-f
Witko Bożena – przyroda, informatyka
Zabrocka Sylwia – j.niemiecki
Zbróg Lucyna - nauczanie wczesnoszkolne
Zdyb Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne

Kalendarz wydarzeń

Luty 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Gościmy

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 18

Wczoraj 36

Tydzień 135

Miesiąc 291

Razem 18825

Odliczamy

Do końca roku zostało
3
0
8
Dni
1
0
Godzin
5
5
Minut
0
5
Sekund