Dąbrowa - Jaworska Barbara - Dyrektor

Hejzner Natalia – Wicedyrektor

Piekuś Justyna - Wicedyrektor


Banaszak Dorota - historia, WOS
Bąk Barbara – j. niemiecki
Bednarska Aneta - matematyka
Birosz Krystyna - matematyka
Brodecki Julian – j. angielski
Cannazzaro Iwona – j. polski
Chabros Joanna – plastyka, zajęcia artystyczne
Choma Dorota – j. polski
Czerniawska - Filipiec Lucyna - psycholog
Dawlewicz Renata – pedagog, muzyka
Fierek Agnieszka - logopeda
Gontarz-Zakrzewska Ewa – geografia, j. niemiecki
Gromek Lucyna – n-el wspomagający
Herchel Barbara - logopeda
Jakubowska Katarzyna – j. angielski
Jankowska Aleksandra – nauczanie wczesnoszkolne
Jasińska-Janicka Beata – przyroda, biologia
Karmańska Anna - nauczanie wczesnoszkolne
Kępa Anna - pedagog, logopeda
Kolasińska Jolanta - nauczanie wczesnoszkolne
ks. Kowal Sebastian - religia
Książak Małgorzata - religia
Kurzynoga Marzena - nauczanie wczesnoszkolne
Kuśmierczuk Sławomir – historia, WOS
Lewandowska Joanna - nauczanie wczesnoszkolne
Lipska Ewa - biologia, EDB
Lucińska Katarzyna – n-el świetlicy
Mikłosz Tomasz – n-el świetlicy, muzyka, plastyka
Miksa Anna - nauczanie wczesnoszkolne
Milczarek Aleksandra – j.angielski
Miła Małgorzata – j.polski
Miłoś Dorota - w-f
Moszner-Kuzan Beata – j. angielski
Murglin Aneta - nauczyciel wspomagający
Niwińska Jolanta - technika
Niwiński Łukasz – fizyka, informatyka
Nowakowska Anna - w-f
Wasielewska Anna - nauczyciel wspomagający
Orylska Ewelina – nauczanie wczesnoszkolne
Patrzykowska-Górniak Anna - nauczanie wczesnoszkolne
Pawelska-Feculak Joanna – j.polski, WDŻ
Perżyło-Ćwiok Bogusława - matematyka
Pietrzak Magdalena – n-el świetlicy
Pindral Bożena – matematyka, informatyka
Pisula Katarzyna - język angielski
Podolak-Urbanowicz Agnieszka – j. polski
Remus Jolanta - religia
Rychlicka Mariola – j.angielski
Schmidt Kamila - nauczanie wczesnoszkolne
Skwiercz Magdalena - nauczanie wczesnoszkolne
Stencel Maria - w-f
Surowiec Elżbieta - biblioteka
Surowiec Mariusz - w-f
Szadziewicz Magdalena – j.niemiecki, doradca zawodowy
Szczepanik Wioletta – w-f, EDB
Wachowska Katarzyna - nauczanie wczesnoszkolne
Wąsowicz Małgorzata - n-el wspomagający, j.angielski
Węglowski Zbigniew - w-f
Winnicki Janusz - w-f
Witko Bożena – przyroda, informatyka
Zabrocka Sylwia – j.niemiecki
Zbróg Lucyna - nauczanie wczesnoszkolne
Zdyb Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne

Nowakowski Roman - nauczyciel wspomagający

Wójtów Iwona - nauczyciel biblioteki